PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 poisid saavutasid U13 vanuses teise koha

Tartus peetud play-off mängudel kohtusid Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 poisid poolfinaalis SK Noorusega. Mäng võideti 7-3(4-0,3-3). Resultatiivsed olid Rome Andro Moora(0+1), Kristofer Frank(0+1), Holger Nõmm(1+0), Karl-Eerik Kukk(0+2), Karl Mark Tammsaar(2+0), Margus Rosin(2+1) ja Rasmus Randoja(2+2). Finaalis tuli vastu võtta kaotus Sparta team Automaailmalt 4-6(2-4,2-2). Karl-Eerik Kukk(1+0), Margus Rosin(1+0), Rasmus Randoja(1+1) ja Rome Andro Moora(1+1).

Marten Teppan, Margus Rosin, Rome Andro Moora ja Rasmus Randoja

Marten Teppan, Margus Rosin, Rome Andro Moora ja Rasmus Randoja

Eriauhinnad:
Marten Teppan – lõunagrupi parim väravavaht
Margus Rosin – lõunagrupi resultatiivsem
Rasmus Randoja – play-offi resultatiivsem
Rome Andro Moora – meistrivõistluste parim ründaja

Hõbemedalid võitsid väravavahid Marten Teppan, Mattias Lust ja Mattias Padar, kapten Margus Rosin, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Kaur Kevin Kalda, Kevin Ots, Martin Annuk, Kristofer Frank, Rasmus Randoja, Henry Hanst, Gregor Rande, Ralf-Gregor Laansalu, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Rauno Pärtel, Holger Nõmm, Marek Rosin ja treener Marko Saksing.

Järgmine mäng
L 19.01 kell 18:00
Eesti meistriliiga
ML
Jõgeva SK Tähe/Olivia TalTech
P 20.01 kell 13:00
Eesti meistriliiga
ML
TalTech Jõgeva SK Tähe/Olivia
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 6 24 16
2 JSK Tähe/Olivia 5 -5 9
3 TalTech 6 13 8
4 EMÜ SK 7 -32 3
5 Eesti juunioride koondis 0 0 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Peteris Freimanis

5 – 6 11
2 Kristjan Puu

7 – 3 10
3 Joel Ekroos

2 – 4 6
Sünnipäevad

01. jaanuar
Rasmus Randoja (14)
Tähe 02, Tähe 04

03. jaanuar
Holger Nõmm (15)
Tähe 04

11. jaanuar
Rainer Kalde (29)
Esindusmeeskond

21. jaanuar
Martin Rosin (12)
Tähe 06