PEASPONSOR

Baltic-Agro 

Olivia

 

Toetajad

 

Kivikuvand

 

Jõgeva linn

 

Jõgeva vald

 

MLS Ehitus

 
Rannarootsi
 

Wesico 

Jõgeva Katuseehitus

 

Ruukki

EOK

 

Moreen

 

Adidas

 

Fatpipe

 

Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 poisid saavutasid U13 vanuses teise koha

Tartus peetud play-off mängudel kohtusid Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 poisid poolfinaalis SK Noorusega. Mäng võideti 7-3(4-0,3-3). Resultatiivsed olid Rome Andro Moora(0+1), Kristofer Frank(0+1), Holger Nõmm(1+0), Karl-Eerik Kukk(0+2), Karl Mark Tammsaar(2+0), Margus Rosin(2+1) ja Rasmus Randoja(2+2). Finaalis tuli vastu võtta kaotus Sparta team Automaailmalt 4-6(2-4,2-2). Karl-Eerik Kukk(1+0), Margus Rosin(1+0), Rasmus Randoja(1+1) ja Rome Andro Moora(1+1).

Marten Teppan, Margus Rosin, Rome Andro Moora ja Rasmus Randoja

Marten Teppan, Margus Rosin, Rome Andro Moora ja Rasmus Randoja

Eriauhinnad:
Marten Teppan – lõunagrupi parim väravavaht
Margus Rosin – lõunagrupi resultatiivsem
Rasmus Randoja – play-offi resultatiivsem
Rome Andro Moora – meistrivõistluste parim ründaja

Hõbemedalid võitsid väravavahid Marten Teppan, Mattias Lust ja Mattias Padar, kapten Margus Rosin, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Kaur Kevin Kalda, Kevin Ots, Martin Annuk, Kristofer Frank, Rasmus Randoja, Henry Hanst, Gregor Rande, Ralf-Gregor Laansalu, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Rauno Pärtel, Holger Nõmm, Marek Rosin ja treener Marko Saksing.

Järgmine mäng
L 30.09 kell 16:00
Eesti meistriliiga
ML
SK Link/Saku JSK Tähe/Olivia
L 7.10 kell 18:00
Eesti meistriliiga
ML
JSK Tähe/Olivia SK Link/Saku
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 TTÜ SK 1 4 3
2 SK LINK/Saku 1 3 3
3 EMÜ SK 0 0 0
4 Sparta/Autom 1 -3 0
5 JSK Tähe/Olivia 1 -4 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Kristo Voitk

2
+
0
2
2 Karl Kastan

1
+
0
1
3 Margus Guss

1
+
0
1
Sünnipäevad

05. september
Alex Kark (23)
Esindusmeeskond

07. september
Marko Saksing (44)
Treener

11. september
Joonas Oja (15)

16. september
Kristofer Frank (12)

17. september
Kristo Voitk (15)

20. september
Kaur Kevin Kalda (12)

23. september
Martin Annuk (13)

24. september
Meigo Soolepp (19)
Esindusmeeskond