PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 poisid saavutasid U13 vanuses teise koha

Tartus peetud play-off mängudel kohtusid Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 poisid poolfinaalis SK Noorusega. Mäng võideti 7-3(4-0,3-3). Resultatiivsed olid Rome Andro Moora(0+1), Kristofer Frank(0+1), Holger Nõmm(1+0), Karl-Eerik Kukk(0+2), Karl Mark Tammsaar(2+0), Margus Rosin(2+1) ja Rasmus Randoja(2+2). Finaalis tuli vastu võtta kaotus Sparta team Automaailmalt 4-6(2-4,2-2). Karl-Eerik Kukk(1+0), Margus Rosin(1+0), Rasmus Randoja(1+1) ja Rome Andro Moora(1+1).

Marten Teppan, Margus Rosin, Rome Andro Moora ja Rasmus Randoja

Marten Teppan, Margus Rosin, Rome Andro Moora ja Rasmus Randoja

Eriauhinnad:
Marten Teppan – lõunagrupi parim väravavaht
Margus Rosin – lõunagrupi resultatiivsem
Rasmus Randoja – play-offi resultatiivsem
Rome Andro Moora – meistrivõistluste parim ründaja

Hõbemedalid võitsid väravavahid Marten Teppan, Mattias Lust ja Mattias Padar, kapten Margus Rosin, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Kaur Kevin Kalda, Kevin Ots, Martin Annuk, Kristofer Frank, Rasmus Randoja, Henry Hanst, Gregor Rande, Ralf-Gregor Laansalu, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Rauno Pärtel, Holger Nõmm, Marek Rosin ja treener Marko Saksing.

Järgmine mäng
R 26.10 kell 20:30
Eesti meistriliiga
ML
Sparta team Automaailm Jõgeva SK Tähe/Olivia
R 2.11 kell 20:30
Eesti meistriliiga
ML
Emü SK Jõgeba SK Tähe/Olivia
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 1 6 3
2 JSK Tähe/Olivia 1 2 3
3 Eesti juunioride koondis 0 0 0
4 EMÜ SK 1 -2 0
5 TalTech 1 -6 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Sven Uue

2 – 1 3
2 Kristjan Puu

2 – 0 2
3 Joel Ekroos

1 – 1 2
Sünnipäevad

05. oktoober
Daniil Lavruškin (10)
Esindusmeeskond, Tähe 07, Tähe 09

07. oktoober
Rauno Pärtel (15)
Tähe 01, Tähe 03, Tähe 05

09. oktoober
Karl Mark Tammsaar (14)
Tähe 03, Tähe 05

14. oktoober
Karl Kalm (19)
Tähe 99

20. oktoober
Karlos Tammsaar (10)
Tähe 09

21. oktoober
Rome Andro Moora (14)
Tähe 01, Tähe 03, Tähe 05